Pedikérka

Přístrojová pedikúra - odborný kurz

Přístrojová pedikúra, suchá pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže proškolenou pedikérkou, která používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové podologické přístroje s frézami a odsáváním. Tato pedikúra je šetrnější, vhodná pro rizikové skupiny lidí, s onemocněním žil či tepen dolních končetin, s lupénkou a zejména pak pro diabetiky. Používá se i při řešení zarůstajících nehtů, u těch je přístrojová pedikúra prakticky nenahraditelná.

Agentura Start - Hradec Králové

Tento dvoudenní kurz nabízíme pro již vyškolené pedikérky, kde máte možnost si odzkoušet různé značky podologických přístrojů. To Vám později usnadní výběr při jeho pořízení. Vysvětlíme si druhy brusných nástavců a případy jejich použití.

Poslední dobou zdravotní pojišťovny přispívají svým klientům s diabetem na úhradu přístrojového pedikérského ošetření. Aby mohla pedikérka těmto klientům nabídnout možnost proplacení tohoto příspěvku, musí absolvovat minimálně odborný kurz přístrojové pedikúry a dále pak být členkou podologické nebo podiatrické společnosti. Například VZP přispívá 3.000,- ročně, 500,- na jedno ošetření. I toto si vše vysvětlíme na kurzu. 

Rekvalifikační Agentura Start Hradec Králové

Přístrojová pedikúra - odborný kurz

Aktuálně nejsou vypsané termíny nebo jsou plně obsazené, nechte na sebe e-mail a my se vám ozveme jakmile budou vypsány.