Kosmetička, Pedikérka

Epilace systémem Lycon včetně produktového školení – odborný kurz

V odborném kurzu se naučíte vše potřebné pro použití epilačního systému Lycon. Kurz je určen pro profesionální kosmetičky a pedikérky.

Agentura Start - Hradec Králové

Australský epilační systém LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a jako jediný na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Awards 2014 a 2018. Mezi věrné fanoušky patří například Victoria Beckham či Sienna Miller. Lycon je vyroben z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí a precizně odstraňuje chloupky již od délky 1 mm. Výhodou jeho použití je, že pečuje o pokožku během epilace a je vhodný i pro klientky s citlivou pletí, redukuje zarůstání chloupků a zajišťuje minimální iritaci.

Před samotnou aplikací vosku se používá speciální ošetřující olej, který zabrání podráždění pokožky. Aplikace oleje se provádí zejména na extrémně suchá či citlivá místa.

Vosky LYCON jsou charakteristické svou krémovou konzistencí a jsou ideální na epilaci citlivých oblastí jako obličej, podpaží či třísla, až po epilaci brazilskou. Oxid titaničitý redukuje zarudnutí pokožky a její potencionální iritaci.

Obsah a průběh školení

Získáte všechny dovednosti potřebné pro provedení rychlé, efektivní a důkladné epilace. Během školení se zaměříme i na to, jak systém zavést a začít používat ve Vašem salonu. Díky správnému používání produktů LYCON zajistíte pohodlí Vašich zákazníků během epilace.

Dozvíte se, proč je LYCON tak odlišný od jakéhokoli jiného vosku na trhu. Seznámíme Vás s produkty a unikátním postupem epilace. Techniku budete trénovat na svých modelech pod dohledem školitelky. Kurz trvá přibližně 6 hodin a účastní se ho maximálně 3-4 školené osoby. Zahrnuje epilaci lýtek, obličeje, podpaží a třísel.

Rekvalifikační Agentura Start Hradec Králové
Benefity kurzu

Seznámení se s produkty Lycon

Benefity kurzu

Tipy pro správnou epilaci

Benefity kurzu

Startovací balíček

Maximální počet školených osob: 4 (přihlaste se a rezervujte si své místo včas, z důvodu limitované kapacity množství uchazeček)

Cena školení pro další školenou osobu z jednoho salonu v tomto termínu je jen 2400 Kč. (Po jejím samostatném přihlášení odešlete jen tuto částku.)

Nedílnou součástí školení je i pořízení startovacího balíčku s nebo bez ohřívače Lycon (ohřívač není podmínkou zakoupení systému, avšak vřele ho doporučujeme, je velice kvalitní, bezpečně udržuje teplotu, nepřepaluje vosk).

Přesné složení balíčku si rozhodnete po školení až budete mít přehled o nabízených produktech.

Startovací sada produktů

1 krémový vosk 1 kg dle výběru
3 produkty před a po epilaci 500 ml (před: tonikum + olej, po: mléko nebo gel)
1 čistič vosku 500 ml
1 sprej proti zarůstání chloupků 125 ml
1 sprej proti zarůstání chloupků 15 ml (ZDARMA)
3 výrobky prodejní / na domácí péči (1 tělové mléko Tea Tree Soothe 250 ml, 1 cukrový peeling, 1 tělové mléko dle výběru)
1 ohřívač LYCON

Cena sady bez ohřívače: 3620,- Kč
Cena sady s ohřívačem LYCON: 7550,- Kč

Rekvalifikační Agentura Start Hradec Králové

Epilace systémem Lycon včetně produktového školení – odborný kurz

Aktuálně nejsou vypsané termíny nebo jsou plně obsazené, nechte na sebe e-mail a my se vám ozveme jakmile budou vypsány.