Pedikérka, Manikérka

Baby boomer - odborný kurz pro nehtové designérky

Je to módní trend manikúry bíle mléčného a vícenásobně barevného efektu přechodů barev stínované do ztracena - ombré. Tento kurz je vhodný pro nehtové designérky k naučení a ke zdokonalení populární techniky.

Agentura Start - Hradec Králové

Vkusný a elegantní způsob zdobení nehtů nehtovou modeláží, který se hodí pro každou příležitost.
Tomuto trendu dávají přednost klientky, které nemají rády klasiku, ale milují jemný vzhled. Také pokud chtějí mít nehty zároveň zajímavé, ale bez zdobení. V jednoduchosti je krása.

Tyto nehty zažily svůj největší boom už v roce 1940, kdy se jednalo o kombinaci světle růžové a bílé barvy. Nyní se Baby boomer nehty vrací na scénu a touží po nich většina žen. Svůj název si získal od žen, které byly narozené po válce v 40. – 60. letech, takzvanou generací Baby boomers. Tyto ženy byly charakteristické dokonale upravenými a elegantními nehty.

Baby boomer je synonymem pro čistotu a nadčasovou krásu. Právě proto je také vhodný i pro nevěsty. Dodá svatebnímu vzhledu patřičnou eleganci i jemnost. Samozřejmě baby boomer můžete využít jako podklad pro následný nail art.

Účastnice kurzu si přivedou svou modelku buď s přírodními nehty nebo s nehty na doplnění.
V ceně kurzu je zpracovaný materiál, certifikát.

Rekvalifikační Agentura Start Hradec Králové

Baby boomer - odborný kurz pro nehtové designérky

Aktuálně nejsou vypsané termíny nebo jsou plně obsazené, nechte na sebe e-mail a my se vám ozveme jakmile budou vypsány.