Agentura START

Semináře, odborné kurzy

EET - elektronická evidence tržeb Novinka!

Termín:

Cena: 900,- Kč

3-4 hodiny

Nebojte se zavedení EET, není to nic složitého.
Přijďte a vše Vám srozumitelně vysvětlíme.
Na vaše dotazy bude v závěru kurzu odpovídat daňový poradce.
Detailnější informace v letáku daného termínu.

Ošetření zarostlého nehtu v pedikérském salonu Novinka!

Termín:

Cena: 2.200,- Kč

jednodenní odborný kurz pro pedikérky

Naučíte se jak profesionálně ošetřit zarostlý nehet v pedikérském salonu.
Získané teoretické znalosti si hned v praxi vyzkoušíte.
Budeme rádi, když si přivedete modelku, čas vám upřesníme telefonicky. Předpokládáme, že budete pracovat i navzájem na sobě.
Detailnější informace v letáku daného termínu.

Zdobení gelových nehtů Novinka!

Termín:

Cena: 1.900,- Kč

jednodenní odborný kurz

Celodenní školení, kde Vám předvedeme mnoho různých technik zdobení nehtů gelem. Tyto techniky si pak můžete pod vedením lektora vyzkoušet. Budete potřebovat modelku, v případě, že ji neseženete, budete moci pracovat na tipech.
Po absolvování tohoto odborného kurzu získáte certifikát.
Detailnější informace v letáku daného termínu.

Přístrojová pedikúra

Termín:

Cena: 3.500,- Kč

2-denní kurz pouze pro 4-6 účastnic
(2. den výuky budete potřebovat 1-2 modely)

Medicinální neboli suchá, přístrojová pedikúru je moderní šetrná metoda, kterou je zaručena bezbolestnost a bezkrevnost celého ošetření. Pracuje se pomocí podologického přístroje s vysokootáčkovými rotačními frézami a s přímým odsáváním. Zrohovatělá kůže je odstraňována fyziologicky přirozeným způsobem - broušením, při kterém nedochází k porušení integrity kůže. Tato služba je doporučena zvláště lidem s onemocněním žil nebo tepen dolních končetin, s lupénkou nebo diabetikům, pro které není klasická pedikúra doporučována.
Tento 2-denní odborný kurz je určen pouze pro již vyškolené pedikérky. Po absolvování tohoto kurzu a doložení kopie osvědčení o rekvalifikaci v oboru manikúry a pedikúry včetně nehtové modeláže, účastnice obdrží certifikát akreditovaný MŠMT.

Zhotovování kovových nehtových špon a Sulci protektorů

Termín:

Cena: 2.200,- Kč

2-denní odborný kurz

KOVOVÉ NEHTOVÉ ŠPONY: Jednoduchá a účinná, téměř bezbolestná metoda pří léčbě zarůstajících nehtů pomocí individuálně zhotovených nehtových špon. Při šponování je nejprve upravena nehtová ploténka a na takto upravený nehet se aplikuje kovová špona. Postupně dochází k bezbolestnému rovnání nehtu.

SULCI PROTEKTORY: Sulci protektory se ideálně hodí pro vyrovnávání, doplňování a tvarování bočních okrajů nehtů, jakož i pro obložení nehtu proti podrážděné nebo podebrané nehtové stěně. Zejména u zarostlých nehtů jsou tato protektory výhodnější než tamponády. Doba uložení na daném místě činí až8 týdnů (nové fixování po cca 3 týdnech). Tyto dlahy způsobují nejen obložení, ale nehet si na svém volném kraji ponechává svůj široký tvar. Tím se vyrovnávají deformace nehtového lůžka, vyklenutí nehtové stěny a z toho pramenící deformace a poruchy růstu nehtů.

PROGRAM odborného kurzu „Špony a Sulci protektory“:

 • Úvod, anatomie, fyziologie a patofyziologie nohy – nehtu
 • Problematika zarostlých nehtů – metody řešení
 • Principy vzniku zarostlých nehtů – prevence
 • Zhotovování nehtových špon, sulci protektorů, teorie, praxe
 • Práce s materiálem, cenová kalkulace, diskuze

Zhotovování individuálních silikonových korektorů

Termín:

Cena: 1.300,- Kč

jednodenní odborný kurz

Silikonové korektory jsou vyráběny individuálně a jsou určeny pro odlehčení, korekci a léčbu následujících ortopedických vad:

 • Vbočený palec – Hallux vagus
 • Přeložené prsty
 • Kladívkové prsty
 • Stav po operaci vbočeného palce
 • Pooperační stav ostatních prstů
 • Odlehčení mozolů a tlaku na klouby

Silikonové korektory se modelují přímo na noze klienta. Dají se používat prakticky 24 hodin denně. Lze je nosit ve všech typech běžné obuvi. Jsou dostatečně pružné a nebrání přirozené chůzi. Větší deformity je možné odstranit postupně. Po 2-3 měsících je nutné zhotovit nový korektor s větší účinností.
PROGRAM odborného kurzu „Silikonové korektory“:

 • Úvod, anatomie, fyziologie a patofyziologie nohy
 • Diagnostika, indikace pro zhotovení silikonového korektoru
 • Zhotovování silikonových korektorů, teorie, praxe
 • Práce s materiálem, cenová kalkulace, diskuze

Modeláž a korekce UV gelem na nohách

Termín:

Cena: 1.200,- Kč

Jednodenní kurz, ve kterém pracujete navzájem na sobě – tzn., že nepotřebujete s sebou modelku. Kurz začíná v 8.00 hodin.

V tomto odborném kurzu se naučíte jak estetickou modeláž na nohy, většinou francouzskou permanentní pedikúru, tak i korekce nehtů, což znamená nahrazování poškozeného nebo chybějícího nehtu UV gelem. Specielní UV gely na nohy od firmy LCN, které během kurzu používáte, obsahují látku piroctone olamin. To je konzervační činidlo s antibakteriálním a antimykotickým účinkem, má také velký antiseboroický účinek. To znamená, že nehet vrstvičkou UV gelu zakonzervujeme a chráníme proti napadení mykotickými houbami. Piroctone olamin se uvolňuje ještě 14 dní po aplikaci do přírodního nehtu. Při korekcích používáme pleťově zabarvené gely, které vytvářejí přirozený vzhled.

Den s LCN

Termín:

Cena: 450,- Kč (cena obsahuje i skripta)

jednodenní doškolovací kurz pro manikérky a pedikérky, pracující se značkou LCN

Na tomto semináři dostanete komplexní teoretický přehled všech modelovacích UV materiálů luxusní profesionální značky LCN, jejich kombinace a použití vzhledem k typologii přírodních nehtů. Upřesníte si informace o gelech na nové nehty, gelech vhodných na doplnění nehtů, barevných UV gelech, použití kamufláží, ale probereme i specielní gely na nohy. Poradíme Vám, jak pracovat s gely co nejekonomičtěji.

Po tomto semináři Vám bude lektorka k dispozici k řešení Vašich praktických dotazů z praxe.
Chceme Vás nejen znovu vidět a posedět s Vámi v příjemném prostředí a pohodové atmosféře, ale podělit se i o novinky z oboru.

Japonská manikúra - P-shine

Termín: na dotaz až  

Cena: 600,- Kč + 800,- Kč (profi sada)

Jednodenní kurz pro manikérky a pedikérky, případně kosmetičky, ale i pro laiky. Kurz začíná v 8.00 hodin.

Naučíte se diagnostikovat jednotlivé kategorie nehtů a podle typu ošetřovat přírodní nehty. Japonská manikúra – P-shine je založena na vlešťování včelího vosku do přírodního nehtu, tím se nehet uzavře a zvýší se jeho odolnost, pevnost. Nehty se po této úpravě netřepí, jsou zdravější, mají vysoký lesk. Kurz je vhodný pro každou ženu, která chce mít hezké ruce.

Francouzská manikúra pomocí UV gelů

Termín: na dotaz až  

Cena: 1.200,- Kč

jednodenní kurz pro manikérky a pedikérky, nehtové designérky; kurz začíná v 8.00 hodin

Během tohoto kurzu pořádaného pro odbornice v oboru modeláže nehtů se naučíte francouzskou manikúru pomocí UV gelů. Pracujeme s materiály firmy LCN. Současný velice žádaný hit, kdy Vaše zákaznice si již nemusí lakovat nehty. Aplikací barevných gelů docílíte dlouhotrvajícího efektu a tato metoda obohatí nabídku Vašeho salonu.

Nail - art (dekorativní lakování nehtů)

Termín: pravidelně každý měsíc

Cena: 1.500,- Kč

jednodenní kurz

V tomto kurzu se naučíte klasické dekorativní techniky lakování nehtů, malování, aplikace obtisků a samolepek, aplikace přívěsků, zdobení pomocí štrasových kamínků, perliček, dekoračního prachu. Teoretické seznámení s 3D efektem. Kurz je určen pro začátečnice.

Medová detoxikační masáž Novinka!

Termín:

Cena: 1.200,- Kč

jednodenní odborný kurz pro maséry

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách.
Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom "vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány.
Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Relaxační masáž Ayus Lomi

Termín:

Cena: 1.600,- Kč

jednodenní odborný kurz

Tato celotělová masáž kombinuje známé ošetřovací rituály s tisíciletou tradicí, a to ayurvedu - což je tradiční indické učení pro celkově příjemný životní pocit a lomi lomi nui - havajská technika masáží určená k harmonizaci těla a duše.

Ayurveda je považována za nejstarší léčebný systém na světě a zrodila se ve starobylé Indii před asi 5000 lety. Ayurveda je sanskrtské slovo, které můžeme přeložit jako “věda života”. Podle tohoto učení ovlivňují náš život tři energie. Tyto tři „doshas“ (energie) představující základ moudra tohoto učení. Nazývají se vata, pitta a kapha. Předpokládá se, že se nacházejí u každé lidské bytosti a působí na ni. Ovlivňují náš zdravotnístav, zevnějšek i psychiku. Každý člověk se narodí s individuálním „dosha“ složením. To vysvětluje, proč každý reaguje jinak na vnější faktory jako například smyslové vjemy, jídlo, stres, atd.
Po dvou hodinách intenzivního ošetření se bude zákazník cítit jako nový člověk – zcela hluboce uvolněn, s novou silou a energií a vyhlazenou, zářivou pokožkou. Specifické rady při stravování pomohou zanést tento svět prožitků do všedního dne.

Baňkování

Termín:

Cena: 1.850,- Kč

dvoudenní odborný kurz vhodný zejména pro maséry

Baňkování je starověká čínská technika, při které je na povrch kůže přiložena speciální baňka, ve které je po přiložení vytvořen podtlak. Povrchová vrstva kůže, podkoží a svalů je pak vtažena dovnitř a držena v baňce. V důsledku podtlaku dochází k mohutnému prokrvení a též k odplavení nežádoucích toxinů a k následnému zlepšení stavu. V některých případech může být baňkou pohybováno, pak se jedná o masáž baňkou (velice vhodné např. proti celulitidě).
Žijeme v době, kdy se stále více lidí obrací se svými zdravotními potížemi k alternativní medicíně. Pro rozšířenou nabídku Vašeho masérského salonu využijte možnost výuky masáže baňkami a přikládání baněk, vhodné použití baňkování má pozitivní účinky na zrychlení ozdravných procesů v organismu.

Manuální lymfodrenáž celého těla

Termín:

Cena: 2.800,- Kč (4 dny - dva víkendy)

4-denní odborný kurz zejména pro maséry

Manuální lymfodrenáž je vyhledávaná relaxačně rekondiční procedura vykonávaná specielní velmi jemnou hmatovou technikou. Ovlivňujeme jí zejména povrchový lymfatický systém, kůži a podkoží. Celkově působíme na obranyschopnost organismu, metabolismus, regeneraci organismu.Celková manuální lymfodrenáž ovlivňuje a působí na detoxikaci organismu, zlepšuje metabolismus, odstraňuje únavu celého organismu, těžkých nohou, redukuje tělesný objem, redukuje celulitidu, regeneruje ochablé vazivo po těhotenství nebo rychlém zhubnutí, po liposukci, redukuje otoky.

Manuální lymfodrenáž celého těla je vhodná pro:

 • kosmetické ošetření - celulitidy, redukce objemu, revitalizaci pleti
 • sportovce - urychlení regenerace, odstranění únavy, prevence křečí
 • zdravotní ošetření - redukce otoků, detoxikace organismu, zmírnění migrén

Lymfodrenáž obličeje a dekoltu

Termín:

Cena: 1.290,- Kč

1-denní odborný kurz pro kosmetičky, případně pro maséry

Manuální lymfodrenáž obličeje a dekoltu je vyhledávaná relaxačně rekondiční masáž vykonávaná speciální velmi jemnou hmatovou technikou. Ovlivňujeme jí zejména povrchový lymfatický systém, kůži a podkoží obličeje a to má pozitivní vliv na detoxikaci obličeje a dekoltu, na revitalizaci pleti, zmenšení otoků zejména v oblasti očí, ukládá se i méně tuků. Díky ovlivnění podkožního vaziva je pleť odolnější vůči tvorbě vrásek a je pružnější. Vaše klientka se bude cítit po této masáži uvolněně a svěže.

Křišťálová masáž

Termín:

Cena: 1.500,- Kč

jednodenní kurz vhodný zejména pro kosmetičky, ale i maséry

Křišťálová masáž obličeje, krku a dekoltu se provádí se dvěma masážními tyčinkami z křišťálů. Masážní tyčinky se přikládají na akupresurní body a používají s drenážním efektem, aby se docílilo detoxikace.

Proč používáme křišťál? Čistý křišťál představuje velmi kompaktní formu ledu: „krystalový“ znamená „zmrzlý“. Mnoho lidí věřilo, že je nošení krystalu křemene dobré pro zdraví a duševní zdar. Protože se lidské tělo skládá z větší části ze stejných elementů jako křišťál, vibruje lidský organismus na stejné energetické úrovni a stejné frekvenci jako křišťál, když jsme zdraví a vyrovnaní. Když jsou naše energie nevyrovnané, a to díky mentálním, emocionálním a tělesným nemocem, může křišťál navrátit rovnováhu.
Ošetření křišťály dodá pokožce novou energii, navrací pokožce rovnováhu. Čistí a odstraňuje blokády, které narušují volný tok energie

Doba ošetření v kosmetickém salonu (používá se luxusní pěstící kosmetika zn. Biodroga) – 1,5 hod
Délka doby masáže – cca 35 minut
účinky:

 • Vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu
 • Podpora elasticity pleti
 • Zpevnění kontur obličeje
 • Aktivace kolagenové syntézy
 • Zjemnění linií a vrásek
 • Podpoření energetických funkcí pokožky
 • Dodání nové energie
 • Stimulace endorfinů v pokožce
 • Zvýšení vazby vlhkosti v pleti
 • Zmírnění projevů citlivosti
 • Detoxikace
 • Rozjasnění pleti

Trvalá na řasy

Termín:

Cena: 800,- Kč

jednodenní kurz pro kosmetičky

Trvalou na řasy určitě zařaďte do nabídky Vašeho salonu. Zejména před létem velice žádaná služba u Vaší konkurence. V tomto kurzu se naučíte, jak zkrášlit řasy i oči. Trvalá velmi zvýrazní vzhled očí a při správné aplikaci vydrží 2-3 měsíce. Po trvalé můžeme řasy barvit.

Mikromasáž očního okolí

Termín:

Cena: 1.000,- Kč

jednodenní kurz pro kosmetičky, kurz začíná v 9.00 hodin

Alternativním ošetřením očního okolí oddálíme proces stárnutí, hlavně tzv. kohoutích stop, zabráníme vzniku váčkům a kruhům pod očima, zlepšíme zprůchodňování dutin, působíme proti únavě očí. Tuto masáž můžete „vložit“ do klasické masáže obličeje a Vaše klientka to určitě ocení.

Škola make upu s Lindou

Termín:

Cena: 2.200,- Kč

dvoudenní kurz

Kurz vede Linda Valsami, vizážistka hvězd, kterou jistě znáte i z televizní obrazovky.

Tento kurz je věnován vizážistkám a kosmetičkám, které mají již zkušenosti a chtějí se dále zdokonalovat a naučit nové trendy a techniky.

1. den - nové jarní trendy firem Arabesque a Malu Wilz, které na našem trhu působí téměř 20 let.
Trend Arabesque je inspirovaný rozkvetlou zahradou a jejími pestrými svěžími barvami. Malu Wilz popisuje svůj trend jako svůdnou hru barev se zdůrazněním lehkosti a elegance.

2. den - tzv. "banánové líčení" - typický make up francouzských celebrit.
Nejnáročnější a velice oceňovaný soutěžní make up, kde při líčení zdůrazníte hloubku oka.

Škola make upu pro každou ženu Novinka!

Termín:

Cena: 500 Kč skupinový kurz, 1.000 Kč individuální kurz

Délka kurzu: cca 3 hodiny (na základě volných termínů a domluvy buď od 9:00, nebo 13:00 hodin)

Díky tomuto kurzu se naučíte krok za krokem, jak jemně a elegantně sladit make-up s tvarem obličeje, typem pleti, barvou očí i vlasů a dosáhnout tak vzhledu, který odpovídá Vaší osobnosti i Vašemu vkusu. Naučíte se, jak vypadat krásně a upraveně při každé příležitosti, ať už do zaměstnání nebo na večeři s partnerem, na ples, či jen na posezení přáteli.Varianta I. - skupinový kurz - počet účastníků: na kurz max. 6 osob, proto si včas předplaťte svůj termín
Varianta II. - individuální kurz – kurz pouze pro Vás, případně i Vaši kamarádku, termíny kurzů jsou domlouvány individuálně

Teorie péče o pleť - určení typu pleti, volba správné péče o pleť a vhodných líčidel
Teorie o jednotlivých líčidlech - seznámení se s jednotlivými druhy pomůcek a líčidel (jejich složení, kdy je vhodné je použít).
Praktická část - nácvik samotného postupu líčení krok za krokem pod vedením lektorky.

V případě Vašeho zájmu si můžete na místě zakoupit profesionální dekorativní a pěstící kosmetiku značky MALU WILZ.
Kurz probíhá v nově otevřeném prezentačním centru Agentury START.

Kineziotaping Novinka!

Termín:

Cena: 2.200,- Kč

dvoudenní školení

Kineziologické tejpování se zakládá na přirozené schopnosti těla se uzdravit, pokud je stimulována aktivace neuro-svalového a neuro-senzorového systému.Japonský chiropraktik Dr. Kenso Kase rozvinul techniku použitím lepící pásky, aby umožnil lepší hojení tkání bez omezení pohyblivosti.Jde o nápravnou mechanickou a senzoriální korektivní techniku, která pomáhá ke zlepšení krevního a lymfatického oběhu v místě léčby, sníží se přebytek tepla a chemických látek ve tkáních, omezí zánět. Tuto techniku lze využít každý den, 24 hodin denně.

Indikace: tenisový loket, golfový loket, syndrom karpálního tunelu, poranění kloubů, bolesti páteře, hallux valgus, vadné držení těla, skoliózy, ploché nohy, při sportu – před a po zátěži.

Styl ženy

Termín:

Cena: 4.200,- Kč

4-denní odborný kurz

Díky výuce o stylu a odívání se porozumíte všem typům a tvarům ženské postavy, zdůrazníte hezké obličejové rysy a partie těla a případně budete nenápadně kamuflovat nedostatky. Poradíte pak svým klientkám naplánovat jejich šatník, tzn. vhodný osobní styl podle jejich proporcí, podle linií obličeje vhodné vzory a doplňky jako šperky nebo brýle. Vyzkoušíte si i barevný systém pro poradenství vhodné barvy vlasů. Seznámíte se s výběrem osobních barev metodou Suzanne Caygill. Seznámíte se s psychologickými účinky jednotlivých barev a použitím v praxi.

Představení kosmetické značky MALU WILZ

Termín:

Cena: zdarma

jednodenní setkání s praktickou ukázkou (doporučujeme! pro kosmetičky a vizážistky)

Neformální setkání s německou značkou pěstící a dekorativní kosmetiky MALU WILZ. Tato značka přináší dvakrát ročně nové trendy v líčení. Profesionální pěstící kosmetika v kabinetním balení obsahuje účinné produkty a postupy ošetření zcela dle Vašich přání a potřeb. Některé postupy Vám předvedeme v praktických ukázkách.

Představení kosmetické značky MALU WILZ probíhá v prezentačním centru Agentury START.
Požadované kosmetické produkty si můžete na místě vybrat a zakoupit.

V případě, že by Vám nevyhovoval vypsaný termín setkání, neváhejte nás kontaktovat.
Svou účast nám, prosím, předem potvrďte prostřednictvím e-mailu nebo SMS. Neváhejte a zarezervujte si místo již dnes.návrat na začátek stránky