Agentura START

Kosmetické služby - Rekvalifikační kurz

Momentálně není vypsaný žádný termín.
Informační letáky pro všechny rekvalifikační kurzy můžete nalézt také na hlavní stránce ve sloupci termín.

forma výuky - víkendová: PÁ odpoledne 14.00 – 18.00 hod., SO a NE 8.00 – 17.00 hod.

Na začátku rekvalifikačního kurzu kosmetické služby se věnujeme základům anatomie, fyziologie a dermatologie, seznámíte se s obecnou hygienou oboru (aktuální provozní řád pro potřeby podnikání), zamyslíme se i nad marketingem vašeho salonu, pomůžeme vám orientovat se v živnostenském zákoně (odpovědný zástupce - garant), pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce, rádi Vám pomůžeme.

Během praktických cvičení se naučíte posoudit pleť a připravit ji před výkonem. Dále se naučíte čištění pleti a jeho druhy, jednotlivé kosmetické masky a jejich aplikace. V kurzu si také procvičíte celkovou masáž obličeje, krku a dekoltu, budeme se věnovat i nežádoucímu ochlupení, depilaci, barvení obočí a řas atd.

Důležitou přednáškou je i kosmetická chemie. Podle získaných informací se naučíte odvodit ze složení jakéhokoliv kosmetického přípravku jednak jeho kvalitu, ale i jeho vlastnosti, zejména co dokáže s pletí vaší zákaznice.

Pro zpestření výuky se budeme jeden víkend věnovat i dekorativní kosmetice, profesionálnímu dennímu make upu, různým trikům při korekcích apod.

Během rekvalifikace budeme používat špičkovou profesionální kosmetiku zn. Malu Wilz.

POZOR! - pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce! (po individuálním schválení vaším úřadem práce)
Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce - garanta, rádi Vám pomůžeme.

navazující odborné kurzyIlustrační foto - ošetření pleti  Ilustrační foto - přípravky