Agentura START

Holičské a kadeřnické práce - Rekvalifikační kurz

Informační letáky pro všechny rekvalifikační kurzy můžete nalézt také na hlavní stránce ve sloupci termín.

výuka o víkendech: SO, NE od 8.00 do cca 17.00 hodin

Během teoretických přednášek se naučíte technologické postupy, veškerou péči o vlasy, vodovou ondulaci, foukání vlasů, odbarvování a barvení vlasů, melírování různými technikami, trvalou ondulaci, stříhání, jak pánské, tak i dámské. Nacvičíte si výčesy vhodné pro nevěsty. Seznámíte se i s technikami prodlužování vlasů.

Teoretické přednášky z technologie jsou prokládány přednáškami z materiálů. Zde se dozvíte veškeré informace o všech používaných přípravcích. Budeme věnovat i základům anatomie, fyziologie a dermatologie. Během výuky se seznámíte s obecnou hygienou oboru (aktuální provozní řád pro potřeby podnikání), zamyslíme se i nad marketingem vašeho salonu, pomůžeme vám orientovat se v živnostenském zákoně (odpovědný zástupce - garant). Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce, rádi Vám pomůžeme.

Hned na začátku kurzu se rozdělíte do dvou menších pracovních skupin a vše co jste se naučili během teoretických přednášek, budete trénovat v nově otevřeném luxusním kadeřnickém salonu. Trénovat budete jak na sobě, tak i na svých modelech.

POZOR! - pro evidované uchazeče o zaměstnání možnost úhrady kurzu úřadem práce! (po individuálním schválení vaším úřadem práce)
Pokud budete potřebovat pomoci se zajištěním odpovědného zástupce - garanta, rádi Vám pomůžeme.